Інтернет-магазин Реверссервіс
phone
  • (050) 609-89-29
  • (067) 137-33-27
ETOVУжгородІнтернет-магазин РеверссервісЕфективне і абсолютно унікальне добриво КАС 28 G і КАС 32 G
Контакты
Информ. страницы

Ефективне і абсолютно унікальне добриво КАС 28 G і КАС 32 G

Кожен розумний агровиробник шукає найбільш ефективний спосіб підвищити і зберегти родючість земель, що використовуються. На жаль, сьогодні отримати економічно виправданий результат в масовому сільгоспвиробництві без застосування мінеральних добрив не можливе. І вже сьогодні прогресивні агропідприємства (від 20 % у країнах Європи і 45% в США ) застосовують рідкі мінеральні добрива.

Пропонуємо вам нове, найбільш ефективне і абсолютно унікальне добриво КАС 28 G і КАС 32 G, з додаванням модифікованих гумінових речовин.

Відомо, що аміачна селітра одне з швидкодіючих азотних добрив, яке підсилює фізіологічні процеси, що протікають у рослин. Стандартне рідке добриво КАС являє собою розчини карбаміду з аміачною селітрою і містить від 28 % до 32 % азоту. КАС 32 G з вмістом азоту до 34% , а КАС 28 G з вмістом азоту до 31% , є одними з найперспективніших, з високою економічною ефективністю, добрив. Включення в технологічний процес полімеризованих і стабілізованих гумінових речовин дозволяє знизити норми внесення, у порівнянні зі стандартними добривами, на 30-40%. Добриво відрізняється не тільки високою агрохімічної ефективністю, але й зниженим в його складі до мінімуму, вільного аміаку, що набагато знижує втрати азоту при навантаженні, транспортуванні, зберіганні і внесенні в грунт.

У складі розчину КАС міститься 3 форми азоту: нітратний, амонійний та амідний . Наявність трьох форм азоту забезпечують швидкий ріст і стабільне підживлення рослин азотом. КАС G має нейтральну або слаболужну реакцію являє собою рідину коричневого кольору з щільністю від 1,27-1,28 (КАС 28 G ) - до 1,30-1,32 г/см3 (КАС 32 G). КАС G, що складається з суміші трьох добрив в рідкому вигляді - це водний розчин карбаміду, аміачної селітри і гумінових речовин. Застосовується при вирощуванні зернових, технічних, баштанних культур, в садівництві ( плодово- ягідні культури, в т.ч. фруктові дерева, пальма, кава, какао), картоплярстві, виноградарстві, овочівництві.

Досліди, проведені з КАС G, переконливо доводять, що використання для основного внесення і підгодівлі, дозволяє добитися відмінних результатів і серйозно знизити кількість внесеного добрива. Тим самим забезпечується ощадний режим використання земельних ресурсів і знижується нітратне навантаження на урожай. Таким чином, рослини в належній мірі забезпечені азотом, а сільгоспвиробник заощаджує гроші й отримує набагато корисніший для харчування продукт.

Переваги КАС 28G

Висока ефективність застосування в будь-яких кліматичних зонах, в тому числі посушливих. Більш рівномірне внесення, точне дозування розподілу по площі. Можливість використовувати на різних стадіях вегетації. Швидке проникнення в грунт. Продукт можна без спеціальних агрегатів вводити з будь-якими засобами захисту рослин і мікроелементами, що особливо важливо при інтенсивному вирощуванні сільськогосподарських культур, так як веде до скорочення операцій по догляду за посівами. Продукт може перевозиться в будь-яких ємностях: пластик, нержавіюча сталь, вуглецева сталь  та інше.

КАС 28 G можна вносити при температурі від -17С° до +20 С° (з дотриманням певного технологічного регламенту). Транспортувати і зберігати КАС 28 G можна цілий рік, так як продукт не кристалізується, відсутнє розшарування, а температура замерзання -28С°. Застосування КАС G в стандартних нормах використання дозволить отримати до 25 відсотків додаткового врожаю. Продукт знижує токсичну дію амонійних груп і опіків на сільгоспкультурах (особливо молодих пагонів).

Використання КАС G забезпечить економію оборотних коштів агропідприємства, що спеціалізується на рослинництві не менше ніж на 10-15%. Компанія в змозі здійснити організацію та шефмонтаж на Вашій виробничій базі ефективне технологічне виробництво у вигляді розчинного вузла рідкого азотного добрива - КАС 28 G на основі суміші карбаміду та аміачної селітри, модифікованих гумінових речовин (комплексоутворювача) і набору необхідних мікроелементів.

Інвестиції у виробничий модуль (без урахування комунікацій, додаткового обладнання, виробничого приміщення) потужністю до 20 тн КАС або ЖКП на добу становлять від 80 тис. дол США. Компанія не здійснює проектування і не займається оформленням дозвільної документації. Можливе виготовлення пересувного модуля на базі автопричіпа.

© 2014 - 2018 Інтернет-магазин Реверссервіс | Пожаловаться на содержимое
Создать сайт бесплатно
Сайт создан на платформе ETOV